můj blog o fotografování

Blog fotografa


Vítejte na mém blogu! Jsem fotograf se specializací zejména na fotografování zvířat v zoologických zahradách, nicméně v mé praxi se zabývám i portréty a dalšími oblastmi fotografie. Rád bych Vám představil fascinující svět fotografování zvířat a podělil se s Vámi o své znalosti a zkušenosti v oblasti fotografie. Ale nejenom to - nabízím také kurzy fotografování zvířat, stejně jako všeobecné kurzy fotografování a postprocesu fotografie.

Na mém blogu budu sdílet tipy a triky, stejně jako inspirativní příběhy a fotografie z mých vlastních expedic a projekcí. Doufám, že Vás můj blog zaujme a že Vás přiměje k tomu, abyste se připojili k mému kurzu a objevili skrytý potenciál ve svém fotografickém umění.

Děkuji, že jste se zastavili na mém blogu a že se mnou sdílíte vášeň pro fotografii. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se zeptat. Těším se na naši vzájemnou interakci!Fotíme v zoo

02.12.2023

Baví vás fotografování zvířat? Fotíte rádi v zoologických zahradách? A přesto jsou vaše snímky odlišné od snímků, které znáte z plakátů?