Fotokurzy


široký výběr kurzů fotografování, vybrat si můžete mezi skupinovými a individuálními fotokurzy a dále i kurzem postprocesu fotografií 


Během kurzů se dozvíte o technikách fotografování zvířat, jak správně vybrat expozici, jak zachytit pohyb a jak vytvořit kompozici, která zvýrazní osobnost zvířecího modelu.  Budeme se na jedné straně věnovat teorii technických základů, vhodnému vybavení a důležitým fotografickým pravidlům, na straně druhé Vám ukážu různé techniky a postupy, které můžete uplatnit nejen při fotografování zvířat, ale také ve svém dalším fotografickém úsilí.

Mé kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, kteří se teprve seznamují s fotografováním, tak i pro pokročilé fotografy, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti. 

Neváhejte a využijte některé z nabídky fotokurzů. Budete mít jedinečnou příležitost zlepšit své dovednosti, poznat nové fotografické techniky a získat nezapomenutelné snímky krásných zvířat. Těším se na setkání s Vámi! 


Pro bližší informace k nabízeným fotografickým kurzům využijte výše uvedené odkazy. Všechny fotokurzy je možné zakoupit v eshopu. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.           Chci se zeptat