Portrétní fotografie

portrétní fotografie s tématem dle výběru, včetně profesionální retuše


Rád bych Vám nabídl své služby jako portrétní fotograf. Jsem profesionálním fotografem s dlouholetou zkušeností v oblasti portrétní fotografie. 

Pokud hledáte kvalitní portrétní fotografii se zvýrazněním Vašich přirozených rysů a osobnosti, jsem tu pro Vás. Můžeme společně navrhnout koncept a styl fotografie, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

Focení je doprovázeno příjemnou a uvolněnou atmosférou, abyste se cítili pohodlně a dokázali přirozeně vyzařovat na fotografiích. Využívám nejmodernější techniky, abychom dosáhli co nejkvalitnějších výsledků.

Součástí je vždy profesionální retuše a úprava snímků, abychom zvýraznili Vaši krásu a vytvořili dokonalý portrét. 

Cena za portrétní fotografii se liší podle rozsahu a požadovaného balíčku služeb (viz. ceník). Bude mi potěšením případně vytvořit cenovou nabídku na míru Vašim potřebám.

Pokud máte zájem o portrétní fotografii nebo máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám poskytnu další informace a domluvíme se na všech detailech.

Těším se na spolupráci s Vámi! 
  • Rodinná fotografie, osobní, sportovní, firemní, glamour
  • Focení sportovních a společenských akcí
  • Ateliér Pardubice (nyní dočasně pouze Praha) , exteriér dle domluvy


portrétní fotografie - ateliér
portrétní fotografie - ateliér
portrétní fotografie - tématicky zaměřená - ateliér
portrétní fotografie - tématicky zaměřená - ateliér
portrétní fotografie - exteriér
portrétní fotografie - exteriér
portrétní fotografie - tématicky zaměřená - ateliér
portrétní fotografie - tématicky zaměřená - ateliér


jak probíhá portrétní focení  • před dohodnutým termínem focení si upřesníme požadavky na výslednou fotografii a místo focení (je možné si, jako předlohu vybrat podobný styl fotografii na internetu)
  • po fotografování Vám předložím náhledy neupravených fotografii, ze kterých si vyberete požadovaný počet k dalším úpravám a retuším
  • následně Vám zašlu náhledy finálních fotografii, v případě spokojenosti uhradíte dohodnutou částku a já Vám předám výsledné fotografie v plném rozlišení v elektronické podobě
  • dále pro mé klienty nabízím vyhotovení fotoobrazů 
  • pro objednání focení mě neváhejte kontaktovat           Chci se zeptat